Daar is ie dan: een groter, stoerder en zachter aankleedkussen XXL in de leukste hippe kleuren. Nooit meer met het hoofdje op de commode want dit aankleedkussen is XXL!
Het aankleedkussen van KidZ ImpulZ is revolutionair. Onze XXL aankleedkussens zijn 90 cm lang , dat is 20 cm langer dan een standaard aankleedkussen (dat slechts 70 cm lang is). Het aankleedkusesen XXL is ook heerlijk breed (50/55 cm. Hierdoor ligt jouw kindje heel erg comfortabel en zal het rustiger blijven met aankleden en verschonen. Op het aankleedkusen XXL kun je je kindje verschonen totdat het zindelijk is. De ovale middennaad zorgt ervoor dat het kindje in een natuurlijke holling ligt, het voorkomt rollen van het kindje en het zorgt ervoor dat de vulling op haar plaats blijft.
De aankleedkussens XXL zijn verkrijgbaar in meer dan 25 kleuren. Met een leuke borduurtekst maak jij jouw aankleedkussen XXL helemaal naar wens. Daarnaast is het aankleedkussen XXL met naam een zeer persoonlijk en orgineel kraamcadeau! Het kussen is gemaakt van nylon (gevuld met polystyreen korrels) hierdoor ligt het kindje bijzonder comfortabel. Het materiaal is gemakkelijk af te nemen met een vochtige doek (klik hier voor meer onderhoudstips).
Doordat het aankleedkussen gemaakt is van nylon is het extreem duurzaam en gaat het eindeloos lang mee. Je hoeft dus niet (zoals bij de standaard aankleedkussens van grote winkelketens) bij elk kindje weer een nieuw aankleedkussen te kopen. Wij maakten het kussen navulbaar zodat je het ook nog voor een 2e of 3e kindje kunt gebruiken. De navulling is ook bij ons te bestellen.
Voor het aankleedkussens XXL onwikkelden wij speciale hoezen en banden van badstof die het aankleedkussen in het risicogebied beschermen en wasbaar zijn. De badstof hoezen gaan als een "hoeslaken" om het kussen heen. De badstof banden gaan als een "haarband" alleen in het midden om het aankleedkussen XXL heen en zijn van een dubbele laag badstof gemaakt. Met een band houd je het "stoere" karakter van het aankleedkussen XXL intact, bescherm je het aankleedkussen tegen vlekken en kun je de leukste kleurcombinaties maken met het aankleedkussen zelf.
Materiaal: nylon gevuld met polystyreen korrels
Afmetingen: 90*50/55 cm (het kussen is flexibel, de maten dus ook enigszins)
Afwerking: dubbele rits aan onderzijde - geschikt voor navullen
Onderhoud: vochtige doek
Ik ben heel erg blij met het kussen. Mijn dochtertje van 11,5 maand loopt namelijk nog niet. Dus ze werd te groot voor het vorige kussen. En dit kussen is groter en hoger wat erg fijn is als je wat groter bent en je kunt er makkelijker tegen aan leunen als je niet zo stabiel op je benen staat.